TeDarbs

LogoGreen
TeDarbsDarbavietasVidzeme▸  SIA 4PLUS

DARBAVIETA

SIA 4PLUS

Pamatinformācija

4Plus logo
Adreses:
Merķeļa iela 20, Alūksne, Alūksnes novads, LV4301
Abula iela 6b, Valmiera, Valmieras novads, LV4201
Dibināšanas gads:
1994
Īpašnieki:
Privātpersonas (Latvija)
Nozare:
Kokapstrāde, apdares materiāli un profili no apses
Darbinieku skaits:
86 (dati uz 01.02.2024.)
Mājaslapa:
Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Apraksts

4Plus uzņēmums

Kokapstrādes uzņēmums 4PLUS pastāv kopš 1994. gada un jau vairāk nekā 25 gadus specializējas apses izstrādājumu ražošanā eksportam. 4PLUS pamatdarbības virziens ir pirts apdares dēļu un garumā saaudzētu, līmētu, krāsotu profilu ražošanu B2B klientiem. Šī specializācija prasa no personāla radošumu, spēju saskatīt un attīstīt produktus, kuru ražošanā, kādas citas sugas aizvietošana ar apsi dotu klientam ieguvumu.

Mūsu ražotajiem apses un termo apses profiliem ir izcila ēvelētās virsmas apstrādes kvalitāte. Mūsu personāls nodrošina nevainojamu piegāžu precizitāti. Tehniskās iespējas ļauj pēc pasūtījuma īstenot ļoti daudzveidīgu standarta un individuāli pielāgotu profilu ražošanu. Uzkrātā pieredze, jaunāko tehnoloģiju un progresīvu risinājumu izmantošana uzņēmumam nodrošina nepārtrauktu izaugsmi.

Savu darbību uzņēmums īsteno 7 000 m2 platībā ražotnē Alūksnē un 1 000 m2 Valmierā. Abās vietās kopā nodarbinām vairāk kā 80 darbiniekus: ražošanas, tehniskā un administratīvā atbalsta speciālistus.

Vakances