TeDarbs

LogoGreen
TeDarbsDarbavietasVidzeme▸  AS HansaMatrix

DARBAVIETA

AS HansaMatrix

Pamatinformācija

Adrese:
Akmeņu iela 72, Ogre, LV-5001
Dibināšanas gads:
1999
Īpašnieki:
SIA Emsco
Nozare:
Elektronikas ražošanas pakalpojumi
Darbinieku skaits:
503 (dati uz 01.10.2023.)
Mājaslapa:
Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Apraksts

HansaMatrix, iekārtas

HansaMatrix sniedz integrētus elektronikas ražošanas pakalpojumus, nodrošinot klientu izstrādāto produktu ražošanas procesa sagatavošanu, lai efektīvi izgatavotu produktus atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Tā pieredze elektronikas produktu industrializācijā un ražošanā uzkrāta nu jau 24 uzņēmuma pastāvēšanas gadu garumā.

HansaMatrix ir viens no Ziemeļeiropas reģionā vadošajiem elektronisko sistēmu un to komponenšu ražotājiem datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.

Savu darbību uzņēmums īsteno kopumā 20 000 m2 platībā ražotnēs Ventspilī, Ogrē un Mārupē, nodarbinot nedaudz vairāk kā 500 inženierus, ražošanas, tehniskā un administratīvā atbalsta speciālistus.

2023. gada vidū no publiskas akciju sabiedrības uzņēmums kļuva par privātu kompāniju ar vienīgo akcionāru Baltijas privātā kapitāla fondu pārvaldnieka BaltCap meitas uzņēmumu. Ar šo stratēģisko soli, HansaMatrix plāno īstenot ambiciozu nākotnes redzējumu, izaugsmes stratēģiju, paplašinot savu tirgus daļu Eiropā un ārpus tās robežām.

Vakances