TeDarbs

LogoGreen
TeDarbsDarbavietasKurzeme▸  SIA Ultraplast EU

DARBAVIETA

SIA Ultraplast EU

Pamatinformācija

Adrese:
Ganību iela 103, Ventspils, LV-3601
Dibināšanas gads:
2017
Īpašnieki:
Ārvalstis (Baltkrievija)
Nozare:
Plastmasas lokšņu un profilu ražošana
Darbinieku skaits:
65 (2022. gadā)
Mājaslapa:
Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Apraksts

SIA “Ultraplast EU” ir 2017. gadā dibināts ražošanas uzņēmums, kurš Ventspilī ražo polikarbonāta, akrila, polistirola u.c. materiālu monolītās loksnes un šūnu polikarbonāta loksnes un profilus, produkciju eksportējot uz Eiropas Savienības un citām pasaules valstīm.

Sākotnēji Ultraplast EU nodarbojās ar polimēru plastmasas vairumtirdzniecību, un 2019. gadā, kad bija iegūts stabils klientu loks visā Eiropā, uzņēmums nolēma organizēt savu ražošanas uzņēmumu Latvijā. Jaunuzbūvētā ēkā Ventspilī šobrīd darbojas trīs ražošanas līnijas, kas ražo šūnu polikarbonātu, polikarbonāta profilus un monolītās akrila, polikarbonāta citu materiālu loksnes. Plānotā ražošanas jauda ir vairāk nekā 5 tūkstoši tonnu produkcijas gadā.

Uzņēmumā ražotajiem produktiem ir visaugstākā kvalitātes un tie ir veiksmīgi izturējuši visus nepieciešamos testus. Pārdošanas tirgi – visas Baltijas valstis, Polija, Vācija, Itālija, Spānija, Rumānija, Nīderlande u.c.

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 60 darbinieki, galvenokārt Ventspils un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji.

Ventspils ir skaista un klusa pilsēta pie jūras. Šeit ir salīdzinoši viegli atrast patīkamu dzīvesvietu. Uzņēmumam ir izveidota sadarbība ar Ventspils domi, kas speciālistiem no citām pilsētām izīrē svaigi izremontētus pašvaldības dzīvokļus.

Vakances